Klubovna

Skautská klubovna se nachází v patře nad pálenicí v Bojkovicích. Nabízí celkově 4 místnosti, WC a vybavenou kuchyň a sklad plný věcí k zapůjčení.  Klubovnu máme propůjčenu od města Bojkovice a neustále zde probíhají drobné úpravy a opravy. V zimním období je klubovna plně vytápěná. Objekt se nachází na okraji Bojkovic, na turistické i cyklistické stezce směrem na Pitín a přehradu Kolelač, do lesa i na přilehlé louky je to max. 5 minut chůze, stejně jako k nejbližšímu obchodu.

Klubovnu do odvolání nepronajímáme!

Děkujeme za pochopení :)

Správce klubovny

Tučňák (Marek Soja)

email: sojamarek@gmail.com

Velká klubovna

Ve velké klubovně probíhá většina družinových a oddílových schůzek. Je to místnost, která pojme cca. 16 lidí, nachází se zde většina kancelářských a výtvarných potřeb, knihovna nejen skautské literatury, také je zde možnost promítat dataprojektorem.

Malá klubovna

V malé klubovně probíhají převážně schůzky našich nejmladších - je plná deskových her, polštářů, podlaha je pokrytá pěnovými puclíky. Prostředí je barevné.
Prostor je vhodný pro cca. 10 lidí.

Kuchyně

V naší kuchyňce se nachází trouba, vařič, rychlovarná konvice, dřez, jídelní stůl, lavice, nože, příbory, talíře,... Prostě to, co nechybí v žádné kuchyňce ☺ Využít se dá také čajová konvička pro přípravu čajů nebo menší lednice.

Junák - český skaut, středisko Bojkovice, z. s.